Scroll to top

O NÁS

Sme dvaja veterinári s 20 a 25 ročnou praxou pri malých aj veľkých zvieratách. Spolu s našim trojčlenným stálym pracovným tímom veterinárov a pomocného personálu veterinárnych asistentov tvoríme mužsko žensky kolektív s kamarátskym prístupom k zvieratám aj majiteľom s ochotou pomôcť aj poradiť. V našej ambulancii poskytujeme komplexnú veterinárnu, preventívnu, liečebnú a poradenskú činnosť.

ČO PONÚKAME?

Preventívne a profylaktické úkony
Špeciálne vyšetrenia
Odstraňovanie zubného kameňa ultrazvukom
Predaj širokého sortimentu špičkových krmív
a doplnkového tovaru
Chovateľská poradňa

A hlavne ústretovosť a osobný prístup doktora ku každému pacientovi

MVDr. Pavol Griger

súkromný veterinárny lekár
Tel.: 0905 361 604
e-mail: grigerpavol@gmail.com

MVDr. Dušan Sabol

súkromný veterinárny lekár
Tel.: 0905 527 759
0905 361 604
e-mail: info@plutovet.sk
plutovet.po@gmail.com

PREČO MY

„Priateľský, ochotný a hlavne profesionálny prístup“, to je motto, ktorým sa riadime na našej veterinárnej klinike Sekčov. Našim pacientom a ich majiteľom ponúkame komplexnú veterinárnu starostlivosť vrátane prevencie, liečby a poradenskej činnosti v chove malých i veľkých zvierat.

KTO SME

Náš stály tím tvorený veterinármi s takmer 30 ročnými skúsenosťami a veterinárnymi asistentmi kladie dôraz na to, aby na základe odbornej diagnostiky stanovil optimálnu terapiu a vám i vašim zvieratám čo najviac minimalizoval stres z návštevy veterinárnej ambulancie. Budeme radi, ak sa prídete presvedčiť na vlastnú… aj kožu vášho miláčika.